Nie ma wątpliwości, że każda rocznica ślubu to wyjątkowy dzień w roku, patrząc na wspólne życie w małżeństwie. To też doskonała okazja, by podziękować partnerce za związek i dać potwierdzenie trwającej miłości. To też świetny czas, by nieco podsycić żar uczuć, przede wszystkim wtedy, gdy do związku małżeńskiego wkradła się rutyna. Nie ma wątpliwości, że zapomnienie o rocznicy ślubu jest ogromnym faux pas, natomiast skompromitować się można także nietrafionym prezentem z tej okazji. Większy problem z wyborem odpowiedniego prezentu z okazji rocznicy ślubu mają mężowie, dlatego to panom przedstawiamy dobre pomysły. Co kupić żonie na rocznicę ślubu? Dzięki naszym wskazówkom nie będziesz miał z tym żadnego problemu.

Symboliczny upominek

Standardowy prezent na rocznicę ślubu to kwiaty. Czerwone róże są oczywiście piękne, natomiast uważamy, że rocznica ślubu powinna być świętowana z nieco większą pompą. Po prezent dla kobiety można wybrać się do jubilera, by tam wybrać okazałą biżuterię. Jeśli kolczyki czy kolia jest zbyt dużym wydatkiem, nad tym, co kupić na rocznicę ślubu zastanów się znacznie wcześniej, na przykład wtedy, gdy w sklepach rządzą sezonowe wyprzedaże. Wymarzony prezent dla żony może przecież czekać na ten wyjątkowy dzień.

Nie tylko prezenty kosztowne spotkają się z uznaniem żony. Okazuje się, że te docenią inwencję twórczą i zaangażowanie mężów, a niekoniecznie duże wydatki na zakupy. Właśnie dlatego doskonały prezent na rocznicę ślubu to ramka ze wspólnymi zdjęciami, prezentacja multimedialna czy własnoręcznie zrobiony gadżet, jak namalowany obraz. Można zamówić też puzzle ze wspólną fotografią i razem je ułożyć. Pomysłów jest wiele, a te najlepsze można znaleźć w sieci.

malzenstwo prezent na rocznice
fot. Pixabay.com

Prezent dla ciała i duszy

Świetnym pomysłem jest wspólnie spędzony czas wolny z żoną. Można zaprosić ją na kolację i to na niej złożyć życzenia na rocznicę ślubu. Sprawdzi się też wspólny dzień SPA albo wyjazd w wymarzone przez żonę miejsce. Można też odciążyć ją od domowym obowiązków i spełniać przez cały dzień wszystkie zachcianki kobiety. Prezent dla żony można też kupić – komplet ulubionych kosmetyków albo perfumy sprawdzą się idealnie.

Jak zaskoczyć żonę?

Zakupy online są oczywiście trafione, ale nic tak nie zaskoczy żony, jak wymyślny gadżet czy spełnienie jej najbardziej szalonych marzeń. Wspólny lot balonem, kurs nurkowania, lot awionetką nad miastem, a może skok ze spadochronem albo sensualna sesja zdjęciowa w plenerze? Rocznica ślubu to dobra okazja, by realizować takie cele, na które na co dzień nie ma się odwagi albo czasu.

prezent dla zony na rocznice
fot. Pixabay.com

Obchodzenie rocznic ślubu

Nie ma wątpliwości, że to te pierwsze rocznice ślubu obchodzone są najhuczniej, co nie oznacza, że małżeństwo z kilkunastoletnim czy kilkudziesięcioletnim stażem może o nich zapominać. Najważniejsze, by spędzać ten dzień razem, obdarzać się wzajemnym szacunkiem i okazywać miłość, chociaż właśnie to jest podstawą każdego związku i wspólnego życia razem każdego dnia. Rocznica ślubu jest jednak wyjątkowa, dobrze jest zaplanować ten dzień ze sporym wyprzedzeniem, zwracać uwagę na upodobania i zainteresowania żony. To czas, by spełniać jej marzenia albo zadbać o nią w podziękowaniu za wspólnie spędzone lata. Jeśli nie masz pomysłu, jaki prezent dać żonie na rocznicę ślubu, skorzystaj z naszych podpowiedzi. W internecie znajdziesz też inne propozycje i rankingi najpopularniejszych prezentów. Pamiętaj, że kwiaty powinny być jedynie dodatkiem, co wcale nie oznacza, że na prezent dla żony musisz wydawać krocie. Symboliczne podarunki mają nierzadko wartość znacznie większą, bo tę sentymentalną. Dobrym rozwiązaniem jest też wspólne zaplanowanie rocznicy ślubu. Wakacyjny wyjazd we dwoje, masaż czekoladą albo wspólna wspinaczka po górach? Wszystko jest dozwolone, o ile tylko spełnia oczekiwania żony i męża. Z taką samą dokładnością warto zresztą wybierać prezent dla męża, bo to przecież także jego święto.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here