Biurka stojące są nowym szałem i wraz z większą liczbą osób pracujących w domu z powodu pandemii Covid, szukamy sposobów na to, aby praca w domu była jak najbardziej komfortowa, a dla osób dbających o zdrowie, nie chodzi tylko o wygodę, ale także o sposoby na utrzymanie zdrowia, ponieważ łatwo jest to zignorować, gdy przebywa się w zaciszu domowym. Jednym ze sposobów, w jaki ludzie zachowują produktywność, są biurka stojące lub o regulowanej wysokości. Zbyt długie siedzenie przy biurku może mieć negatywne skutki uboczne, więc możliwość stania, gdy zajdzie taka potrzeba, bez konieczności przenoszenia stanowiska pracy jest dodatkowym atutem. W niniejszej recenzji wykonanej ze współpracą z https://techpolska.pl/ przedstawiamy jedno z najpopularniejszych biurek z regulacją wysokości – biurko z napędem elektrycznym Flexispot E7.

Co to jest?

Flexispot E7 to biurko z silnikiem o średniej i dużej wytrzymałości, które umożliwia pracę w pozycji siedzącej i korzystanie ze stanowiska roboczego, a po naciśnięciu przycisku można wstać i kontynuować pracę nad projektem. Posiada mocny silnik z dużym momentem obrotowym, który umożliwia łatwe przesuwanie całego sprzętu w górę lub w dół, na przykład dwóch monitorów Samsung, komputera Mac Mini M1, dwóch monitorów głośnikowych i systemu pamięci masowej, bez żadnych problemów. Flexispot E7 może się podnieść maksymalnie do 123 cm i 58 cm w najniższej pozycji, co jest w rzeczywistości śmiesznie niskie i nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł w tej pozycji wygodnie pracować. Dzięki dużej wysokości jest odpowiedni dla wysokich ludzi, a dzięki możliwości uniesienia do 125kg, możesz prawdopodobnie usiąść na nim i wygodnie się podnieść.

E7 będzie Cię kosztować około £399 za same nogi, a następnie musisz wybrać blat, który chcesz spośród wielu dostępnych opcji. Ja wybrałem całkowicie czarny blat i białe nogi, i jest to całkiem przestronne, ale magnes na odciski palców. Sprzedaż nóg i blatu osobno jest kosztowne, ale oferuje możliwość posiadania blatu, więc na przykład, można upcycle kawałek starego mebla i stworzyć własne. Nogi i może być regulowana szerokość, więc można stworzyć blat, który jest tak szeroki, jak to pozwala.

Dostawa i montaż

E7 przychodzi schludnie zapakowane i w moim przypadku, nogi i blat przyszedł osobno, ale powód, dla którego zawarłem tę sekcję jest to, że jedna rzecz, nie byłem świadomy jest jak w przeciwieństwie do większości Ikea płasko pakowane przedmioty, to przybywa jak każdy inny pakiet i nie dostaniesz pomocy i podczas gdy jest to super łatwe do zainstalowania, to jest bardzo ciężki do przenoszenia i może wymagać dwóch osób, ponieważ nogi mają wbudowany silnik, więc należy o tym pamiętać.

Pochodzi z pięcioletnią gwarancją, która obejmuje ramę, silnik i istnieje oddzielna trzyletnia gwarancja na panel sterowania. Nie bądź zdezorientowany, gdy zobaczysz inną nazwę marki na panelu sterowania. Na https://techpolska.pl/ przeczytasz o innych sprzętach niezwykle użytecznych w pracy biurowej.

Użyteczność

Po około dwóch miesiącach codziennego korzystania z E7 mogę powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych biurek z regulacją wysokości. Panel kontrolny Sanodesk posiada siedem przycisków i wyświetlacz, który wyświetla wysokość, a silnik nie jest głośny, chociaż jest słyszalny. Na samym panelu sterowania dostępne są cztery programowalne ustawienia wstępne, dzięki czemu można ustawić „1” na własną wysokość i to samo z „2”, a następnie ustawić ikony pozycji stojącej i siedzącej na coś innego lub po prostu naciskać przyciski w górę i w dół ręcznie, aż do uzyskania satysfakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here