Miłośnicy eleganckich futerałów wykonanych ze skór naturalnych mogą wybierać pomiędzy ich dwiema kategoriami. Pierwszą z nich są etui pełne, z klapką, które osłaniają całą powierzchnię smartfona, w tym jego dotykowy wyświetlacz. Drugą są smuklejsze case zabezpieczające jedynie boczne krawędzie oraz plecki telefonu. Oba rodzaje etui mają swoje zalety. Kiedy wybrać etui z klapką, a kiedy designerską nakładkę?

Zalety skórzanych etui z klapką

Poza kwestią wysokiej estetyki wykonania największym plusem etui z klapką jest całościowe zabezpieczenie telefonu. Przed porysowaniem chroniony jest nie tylko tył urządzenia, ale również jego front. Takie pokrowce będą zatem doskonałym wyborem dla osób, które boją się przypadkowego porysowania ekranu telefonu podczas transportu. Skórzane etui z klapką są często wybierane przez eleganckie kobiety noszące telefon luzem w torebce, a także przez mężczyzn, którzy noszą telefon w kieszeni razem z kluczami, wrzucają go do teczki lub plecaka. Zastosowanie klapki wiąże się jednak z pewną uciążliwością. Przed użyciem telefonu, za każdym razem trzeba unieść osłaniającą wyświetlacz klapkę, co jest niewygodne. Dodatkowo takie pokrowce znacząco zwiększają rozmiary telefonu, poszerzają jego obrys i podnoszą wagę.

Zalety skórzanych pokrowców typu nakładka

W sprzedaży, prócz skórzanych pokrowców z klapką, znajdziemy również etui typu nakładka, z pleckami wykończonymi dobrej jakości skórą naturalną. Doskonałym przykładem takich produktów są luksusowe pokrowce z oferty serwisu https://luxcase.pl/, w szczególności modele ze skórą naturalną, której nadano niezwykle oryginalną teksturę przypominającą skórę gadów, takich jak krokodyle, jaszczurki czy węże. Zaletą skórzanych pokrowców typu nakładka jest ich znacznie smuklejsza forma niż tradycyjnych etui książeczkowych czy flip. Takie case są smuklejsze, ale wciąż niezwykle eleganckie, zwłaszcza jeśli sięgnie się po ich designerskie modele o oryginalnej fakturze skóry użytej do wykończenia plecków. Użycie nakładki zapewnia pełną ochronę obudowy telefonu od rys i zabrudzeń. Zwiększa również odporność urządzenia na upadki z wysokości.

Jeśli szukasz sposobu na podkreślenie elegancji swojego smartfona i jednocześnie chcesz zwiększyć bezpieczeństwo jego użytkowania, najlepszym wyborem będzie zakup stylowego pokrowca skórzanego. Na rynku znajdziesz etui z klapką oraz tradycyjne nakładki uzupełnione naturalną skórą o przyciągającej uwagę fakturze i kolorystyce. Pierwsze z nich zabezpieczają obudowę i ekran. Drugie są smuklejsze i lepiej korespondują z eleganckim charakterem nowoczesnych smartfonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here