Polskie marki: LE SONGE

Cześć Dziewczyny,

Chciałabym Wam dziś przedstawić kolejną polską markę - LE SONGE. W jej ofercie znajdziemy piękne, kobiece pidżamy, seksowne kombinezony na noc, szlafroki, a także ubrania, w których będziemy czuć się komfortowo nie tylko w domu, ale także poza nim.


Marka powstała z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodę i dobry wygląd nie tylko podczas wielkich wyjść, ale także w domowym zaciszu. Jeśli nie przepadasz za powyciąganymi dresami, a jednocześnie zależy ci na komforcie, to z pewnością zachwyci Cię kolekcja 'Basic Afternoon', za którą kryją się piękne longsleeve'y, zmysłowe topy i stylowe spodnie. 
Za wszystkim, co dzieje się w LE SONGE stoi kobieta - Natalia Baranowska - to z jej pomysłu zrodziła się marka, to ona odpowiada za projekty i szuka odpowiednich materiałów, by stworzyć produkty, które umilą codzienność kobiet i sprawią, że wieczorem, zmywając makijaż i zdejmując designerskie ubrania, nadal będziemy wyglądać pięknie.
Tutaj nie ma przypadków - właścicielka marki od zawsze była związana z rynkiem modowym - jej rodzice prowadzili firmę szyjącą ubrania dla dziewczynek (dziś już nieistniejąca Petto for Girls), a ona uczestniczyła w tym całą sobą - była modelką, odwiedzała targi tkanin, brała udział w sesjach zdjęciowych. Sama o swojej marce mówi, że została stworzona dla kobiet świadomych, lubiących celebrować czas w domowym zaciszu. Jako kobieta rozumie, że czasem zdarzają się gorsze dni, zły nastrój, a cały świat wydaje się być przeciwko nam, dlatego stworzyła markę pełną projektów, które pomogą w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu.


Z ciekawostek, w LE SONGE istnieje także możliwość personalizacji swoich pidżam. 


Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej: www.lesonge.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m