Hello April, czyli co robić w kwietniu?

Zaczynamy kolejny miesiąc - jak efektywnie go wykorzystać? Poniżej znajdziecie kilka moich propozycji.Zrób coś nowego
Wiosna, której obecności nie można zaprzeczyć, daje ogrom możliwości - dni są coraz dłuższe, więc mamy więcej okazji na to, by odwiedzić nowe miejsca. Jest cieplej, więc przebywanie za zewnątrz jest o wiele przyjemniejsze. Warto to wykorzystać i zrobić coś, czego jeszcze nigdy nie robiliście - odwiedzić miejsce, do którego nigdy nie było po drodze, wziąć lekcje tańca, odbyć lot balonem. Wcale nie musi to być coś wielkiego ;)

Ciesz się wiosną na świeżym powietrzu
Niekorzystanie z tego, co oferuje nam natura, byłoby grzechem - rozkwitające pąki, zapach kwitnących drzew, wiatr we włosach, promienie słoneczne przedzierające się przez gałązki, piękny kolor forsycji, pierwsze kwiaty - zachwyćcie się pięknem dookoła. 

Zadbaj o formę
Fitness, bieganie, tenis, joga? Nieważne, kwiecień to najwyższy czas, aby zadbać o formę na lato! Dajcie znać w komentarzach, jaka jest Wasza ulubiona aktywność.

Przynieś wiosnę do domu
Zmień poszewki poduszek na jaśniejsze, włóż kolorową sukienkę i otocz się wiosennymi kwiatami, aby już od przebudzenia móc mówić "wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!". Z takim zestawem dobry humor gwarantowany

Komentarze

  1. Zadbaj o forme to zdecydowanie punkt nad którym musze popracować :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przenieść wiosnę do domu :D Pora na wielkanocne dekoracje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie w planach dużo spacerów:) Czekam tylko, aż znowu się wypogodzi...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m