Hello March, czyli co robić w marcu?

Rozpoczynamy kolejny miesiąc, więc pora na drugi wpis z serii "hello..." i dawkę inspiracji, na co można przeznaczyć najbliższe 31 dni.Dzień wolny

W marcu przypada pierwszy dzień wiosny, zwany także Dniem Wagarowicza. Nie namawiam Was do tego, aby bezmyślnie tego dnia nie iść do pracy, czy na uczelnię, ale raczej do tego, by zaplanować sobie w tym miesiącu jeden dzień dla Was i zrobić coś przyjemnego - iść na masaż (na Grouponie można znaleźć fajne zniżki), wziąć relaksującą kąpiel, poćwiczyć jogę, odwiedzić fryzjera/kosmetyczkę, wybrać się na wystawę, iść na kawę z przyjaciółką, urządzić sobie maraton filmowy, poczytać dobrą książkę, pograć w gry planszowe, wybrać się na długi spacer i zrobić piękne zdjęcia, zrobić domowe SPA. Cokolwiek tylko przyjdzie Wam do głowy i będzie dla Was miłym oderwaniem.

Zabookuj lot

Weekend w jednym z europejskich krajów za grosze? Z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym jest to możliwe - wyszukaj na Skyscannerze interesującą Cię ofertę i bookuj bilety, zanim ktoś zwinie Ci je sprzed nosa ;)

Daj drugie życie

Wiosna nie bez kozery wiąże się z hasłem "wiosenne porządki" - poziom motywacji do pracy i chęć zmian rosną wprost proporcjonalnie do temperatury i długości dnia. Znudziło Ci się twoje stare krzesło? Daj mu drugie życie - wykaż się kreatywnością i spraw sobie unikatowy mebel DIY.

A jakie są Wasze pomysły na ten miesiąc?

Komentarze

 1. Ten miesiąc będzie dla mnie ciężki, bo coraz bliżej matura. Poza tym czeka mnie parę sesji, mam nadzieję, że pogoda dopiszę! ;)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę ten miesiąc w pełni wykorzystać i przede wszystkim tak jak wspomniałaś w poście- znaleźć dzień wolny, na odpoczynek! :)

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym miesiącu zamierzam oprócz nauki, to zrobić kilka sesji portretowych, uczyć się angielskiego, uczyć się grafiki komputerowej, stworzyć wiele ciekawych wpisów na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczyszczanie organizmu. Właśnie przygotowuję się do głodówki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie skończyłam dietę oczyszczającą, koktajlową. Teraz pełna energii biorę się powoli za wiosenne początki by zrobić miejsce właśnie na moje projekty DIY:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zaczęłam w marcu wiosenne porządki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja właśnie pakuje walizki i uciekam za Twoja radą na 4 dni z Polski ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m