Hello February, czyli co robić w lutym?

Witam Was w nowym miesiącu - ostatnio długo myślałam nad tym, w jakim kierunku iść, jeśli chodzi o blogowanie. Postanowiłam, że będzie kilka stałych serii, takich jak look of the day,  what brings me joy, czy polskie marki, a także zupełnie nowa seria z propozycjami, co można robić w danym miesiącu. Wpis z tej kategorii będzie otwierał każdy nowy miesiąc - mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :)
Poza kilkoma stałymi seriami, będą pojawiać się posty o tematyce podobnej, którą można było do tej pory tutaj znaleźć. 

A zatem - co można robić w lutym?


1. Podejmij wyzwanie wdzięczności.
Każdego dnia wieczorem pomyśl, a najlepiej zapisz, za co jesteś danego dnia wdzięczna. Chodzi o to, aby nauczyć się wdzięczności za najdrobniejsze rzeczy. Nie jest trudno być wdzięcznym za wygraną w totolotka. Ale klucz tkwi w tym, aby być wdzięcznym za poranną kawę czy promyk słońca :) 

2. Zadbaj o swoje zdrowie.
Umów się do dentysty, idź na badania. Zrób cokolwiek, co może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Pamiętaj, że nie zrealizujesz żadnych innych planów, jeśli nie zadbasz o podstawę, jaką jest zdrowie :).

3. Przeczytaj jedną książkę w języku obcym.
Obcym, ale nie całkowicie obcym - w celu rozwinięcia swoich umiejętności językowych. To wspaniała opcja, by rozszerzyć nasz zasób słownictwa. Pamiętam, gdy w gimnazjum czytałam 'Scarlet Letter' w języku angielskim - słowo 'priest', które pojawiało się w niej na każdej stronie, zapamiętam do końca życia!

A jakie są Wasze propozycje na miesiąc luty?

Komentarze

 1. podoba mi sie pomysł z przeczytaniem książki w języku obcym. Świetne wyzwanie i bardzo przydatne. Ja zajmuję sobie czas na siłowni, blogowanie i książki, książki, masa książek! Zima to okres, w którym pochłaniam najwięcej książek i herbaty ;D
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzięki książkom kilka lat temu w przeciągu dwóch miesięcy zrobiłam ogromne postępy w niemieckim 😊

   Usuń
 2. 1 i 3 punkt - MEGA! Super jest to wyzwanie wdzięczności, ponieważ teraz wiele osób nie docenia rzeczy, które są tak na prawdę ważne :) Co do trzeciego punktu, to musimy jakąś książkę przeczytać właśnie w języku obcym ^^ Buziak :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że pomysły Wam się podobają, dziewczyny! Buziaki :*

   Usuń
 3. W lutym stawiam na naukę języka obcego ;) Twoje pomysły są bardzo ciekawe i inspirujące ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m