Sylwester 2015

Zostało tylko kilka godzin roku 2015, więc postanowiłam przygotować szybki wpis przed rozpoczęciem świętowania.
Ten rok przyniósł mi wiele zmian - począwszy od założenia bloga, przez kupno pierwszego samochodu, zmianę koloru włosów po przeprowadzkę (i milion innych, równie istotnych rzeczy). Z perspektywy czasu oceniam go bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że 2016 również będzie dla mnie łaskawy. Liczę na to, że w moim życiu nadal będą wspaniali ludzie, z którymi mogę dzielić troski i radości, a także na dalszą samorealizację i progres w moich życiowych poczynaniach.A Wam, z okazji Nowego Roku, życzę mnóstwa ciepła, radości i tego, abyście z każdej opresji wychodzili obronną ręką i z podniesioną głową. Dużo wiary w siebie i dużo dobra, którym możecie obdarować innych. A przede wszystkim energii i zapału proporcjonalnych do Waszych planów.

Do usłyszenia w 2016 ;) 
Szczęśliwego Nowego Roku!

Komentarze

  1. Bardzo fajna sylwestrowa stylizacja :) Cieszę się, że rok 2015 był dla Ciebie udany i mam nadzieję, a także życzę Ci tego, by 2016 był jeszcze lepszy i pełen pozytywnych niespodzianek! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawa stylizacja - Szczęśliwego Nowego Roku 2016 ! Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
  3. Udanego 2016 roku ! i gratulacje za podjęcie tylu ważnych decyzji z którymi niektóre kobiety mają problem. Powodzenia w dalszym realizowaniu wymarzonego celu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m