moda uliczna - jesienne fotoinspiracje

Na początek chciałabym usprawiedliwić swoją nieobecność - wszystko to w wyniku przeprowadzki. Miałam w ostatnim czasie głowę przepełnioną pudłami, pakowaniem i skręcaniem mebli. Ale już wszystko jest na dobrej drodze, a dziś zjadłam pierwszy obiad w nowym mieszkanku ;)

Mam dziś dla Was coś, co myślę, że lubicie - dawkę fotoinspiracji. Tym razem pokusiłam się na skompletowanie ciekawych zdjęć przedstawiających modę uliczną, ale nie tylko. ;) 

Jak wygląda Wasza jesienna szafa?

Komentarze

 1. Bardzo ciekawy post - super inspiracje - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczne inspiracje *o*
  Zwykle piszemy bardziej wartościowe komentarze , ale nie
  miałyśmy się tu o czym rozpisać. Pisz może troche dłuższe notki.
  Luv-luuv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja jesienna szafa niemalże tak samo jak letnia :D A tak poważnie, to po prostu wyciągam z jej dna swetry oraz bluzy. Tak właściwie to bardzo chciałabym znaleźć mój styl, potrafić ładnie i kobieco ubrać się na co dzień. Chyba będę musiała sama częściej przeglądać tego typu zdjęcia i zacząć odwiedzać więcej blogów modowych, a przede wszystkim zrobić generalne porządki w mojej szafie i zaopatrzyć się w kilka nowych rzeczy. Żeby tylko tak pieniążki na te przyjemności same się pojawiały :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fenomenalne inspiracje. Moja jesienna szafa opiera się głównie na ciepłych sweterkach lub bluzach:)
  Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów w blogowaniu i zapraszam do siebie, jednocześnie zachęcając do obserwacji!:)
  http://aguuuszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie fotografie!!!! Mają coś w sobie magicznego :) Te skarpecioszki...te swetryyy :) Jakiś taki fajny klimat się robi...zimowy...świąteczny :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m