Art and Fashion Forum

Krótka fotorelacja z dzisiejszego wydarzenia, mianowicie Art and Fashion Forum, które odbyło się w Starym Browarze w Poznaniu i było zwieńczeniem dwunastodniowej, artystycznej przygody.
Miałam przyjemność spotkać wiele osób ze świata mody i wniosek, do jakiego doszłam, jest następujący: przez obecność w mediach, w naszych umysłach kreują się oni jako nadludzkie postacie, a tak naprawdę, to zwykli ludzie, którzy też mają słabości, którym również przytrafiają się pomyłki czy gorsze dni. Od młodych zdolnych, którzy tworzą w zaciszu domowym różnią się tym, że są rozpoznawalni, bo mieli odwagę wziąć życie w swoje ręce. Miłe zaskoczenie.
enjoy :)

Komentarze

 1. Ciekawa relacja! :)
  Dobrej Nocy :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow niesamowitą sprawą
  http://happinessismytarget.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda oni też są po prostu ludźmi z marzeniami, którzy postanowili o siebie zawalczyć. Obserwuję :) I zapraszam do siebie: zeszminkanaustach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie jest wybierać się na takie eventy, bo można poznawać nowych ludzi, dowiadywać się jak inni osiągnęli sukces, czy są do niego już bardzo blisko i uczy nasz tego, że wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce, by osiągnąć to, czego się pragnie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się! za każdym razem bardzo się cieszę z takiej okazji :)

   Usuń
 5. Nigdy nie słyszałam o takim evencie, ale wydaje się być bardzo fajny :) My widzimy tylko ludzi z ich zewnętrznej strony, czyli stroju, wypowiedzi którą wcześniej sobie przygotowali. Tak naprawdę gdyby ich poznać w naturalnym świetle są tacy jak my, bo to tylko ludzie. :)
  pozdrowionka, super post :D
  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m