it's high time to post

Często na pytanie „Jak leci?” uzyskujemy odpowiedź „Powolutku.”

Ja aktualnie egzystuję w zawrotnym tempie. Nie wiem, kiedy minął poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i jakim cudem już piątek. Mam wrażenie, że trwało to mniej więcej tyle, co mój sen w weekendy - czyli bardzo mało ;)


Czas minął mi na pracy, załatwianiu spraw związanych z rejestracją samochodu, byciu dobrą siostrą i zabraniu młodszego rodzeństwa na basen, planowaniu wyjazdów w okresie wiosenno-letnim (btw.  Wiecie coś na temat wydarzeń w PL, które są warte tego, by na nich być?).

A dziś, w końcu, zabiorę się za przygotowanie prezentacji i eksperymentu na studia, który muszę przedstawić jutro o 8:00.


Lubię, gdy dużo się dzieje. Ale od czasu do czasu potrzebuję chwili tylko dla siebie, bez listy zadań do wykonania i bez ludzi dookoła. W ten sposób ładuję baterie. Jeszcze tydzień!


Uwielbiam, gdy drzewa kwitną a w powietrzu unosi się ich piękny zapach.


Komentarze

 1. Mam teraz zdecydowanie cięższy tydzień na uczelni i nie potrafię przestać nad tym ubolewać...:D Ale powtarzam sobie, że zmobilizuję się i pomęczę tylko przez ten tydzień, a później już będzie z górki :) Stąd takie chwile, by odsapnąć naprawdę są czasem potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. głowa do góry, tydzień nie wieczność! :D

   Usuń
 2. Ja miałam ciężki tydzień na uczelni, a piątek miał być najgorszy, a okazał się być najmilszym z wszystkich dni na politechnice....Nieraz nie jest tak źle jak nam się wydaje.... Zapraszam, melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, strach ma wielkie oczy... :)

   Usuń
 3. Nie wiem co na to alergicy, ale ja również lubię kiedy w powietrzu unosi się piękny zapach kwiatów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moja koleżanka alergiczka nie podziela mojego entuzjazmu! :D

   Usuń
 4. Zapach wiosny.. promujmy odpoczynek. Ja juz nie przeliczam czasu na dni. Dla mnie życie stało się etapami. Czasami 10 razy zastanawiam się jaki jest dzień!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpowiedź: dziś mamy niedzielę! co do promowania odpoczynku - marzy mi się piknik..tylko niech pogoda się poprawi!

   Usuń
 5. Taaaak, chyba każdy potrzebuje trochę czasu tylko dla siebie.. :) Nam niestety czas też tak szybko leci

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m