movies

Ostatnio, jako że miałam więcej wolnego czasu (koniec sesji, hurra!), oglądałam sporo filmów. Zarówno w kinie jak i zaciszu domowym. Nie będę oszukiwać - nie znam się na aktorach czy reżyserach, ale mogę powiedzieć, czy film mi się podobał, czy też nie. I jest to jak najbardziej subiektywna opinia, bo wiadomo - dla każdego coś innego.

Kilka słów o różnych produkcjach:

Focus - fabuła jest niewiadomą od początku do końca - traktuje o przeróżnych intrygach i złodziejaszkowaniu (twórczość własna). Podczas oglądania cały czas zastanawiałam się, co jest prawdą, a co kłamstwem. Dodatkowo - po obejrzeniu zwiastuna sądziłam, że dokładnie wiem, co po kolei się wydarzy. Jakże się myliłam. W skrócie: bardzo zaskakujący film.


Warsaw by night  - nie wiem, co powiedzieć na ten temat. Mam mieszane uczucia - nie wiem, czy mi się podobał, ale raczej jestem skłonna powiedzieć, że nie. Cztery niedokończone historie - ich zakończenie pozostaje w domyśle odbiorcy. Niby zamysł fajny, a jednak się wynudziłam. Nie chodzi o to, że jestem uprzedzona do polskiej kinematografii, wręcz przeciwnie - uwielbiam filmy z lat '80 i '90, ale ten nie do końca był w moim guście.Gra tajemnic - Enigma, zagadki,tajemnice, szyfry i oczekiwanie, czy się uda, jak bohater poradzi sobie z przeciwnościami. Jak dla mnie świetny - bez zbędnych komentarzy.50 twarzy Greya - a co mi tam, przyznam się - byłam w kinie na tej gorącej premierze 2015 roku! Wrażenie? Totalne rozczarowanie. To, co oglądałam, było dla mnie komiczne. Odtwórca roli Christiana zdecydowanie się nie sprawdził.To chyba na tyle. A Wy? Oglądaliście ostatnio coś godnego polecenia?

Kinomaniaczka M

Komentarze

 1. " 50 twarzy Greja "- mnie również rozczarowało !
  http://www.khatstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie byłam na Greyu i chyba nie pójdę, nie chce się rozczarować..
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba sobie zapuszcze zaraz Gre tajemnic albo Focus... fajnie ze opisujesz filmy, uwielbiam filmy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Instagram - @simplylife_m