Kontakt / o mnie

Nie chcę, by życie przeciekło mi między palcami, dlatego staram się cieszyć nawet najmniejszymi rzeczami. Jeśli chcesz zobaczyć, co powoduje uśmiech na mojej twarzy - przyjrzyj się bliżej serii "what brings me joy".

Ten blog nie jest blogiem modowym, choć o ubraniach dość często piszę i je pokazuję. Jest blogiem o stylu. Jaka jest różnica między jednym a drugim? Odpowiedź znajdziesz w poście:
Kliknij tutaj

Inspirują mnie kobiety niezależne, inteligentne, z klasą, a także mistyczny "francuski szyk". Muzyka jest nieodłącznym elementem mojego życia. Uwielbiam twórczość Yanna Tiersena, a także Florence and The Machine, czy NoMbe - jak widać, przekrój jest spory, wszystko zależy od nastroju.
Uwielbiam fotografować. Zależy mi na tym, by na matrycy aparatu zapisywać ulotne chwile z codziennego życia. Liście tańczące na wietrze, uśmiech bliskiej osoby, uścisk dłoni, promienie nieśmiało przedzierające się przez korony drzew, cień, który staje się azylem dla przechodniów.

W życiu stawiam na aktywność i samorealizację. Wierzę w dobro, a wszystko, co robię, robię ze szczerym uśmiechem na ustach.
W modzie jakość przedkładam nad ilością. Klasykę nad innowacyjnością. Wyznaję zasadę: less is more. Cenię sobie naturalność. Ubrania i makijaż powinny podkreślać nasze naturalne piękno, a nie stwarzać kłamliwe pozory. Na blogu znajdziesz wpisy, które pokażą Ci, jak taki efekt osiągnąć.
Pokażę Ci także, jak być świadomym konsumentem. Prawdziwie nowoczesna kobieta wie, z czego wykonane są jej ubrania, potrafi o nie dbać i nie daje się nabrać na oklepane hasła reklamowe. Przedstawię ci polskie marki, które zasługuję na uwagę. Ponadto znajdziesz tutaj artykuły poświęcone psychologii, którą studiuję.

Mam nadzieję, że spędzając ze mną czas, będziesz czuła się komfortowo, że uda Ci się choć na chwilę zwolnić i zwrócić uwagę na to, co naprawdę ma znaczenie - na te krótkie, pozornie nic nie znaczące momenty, które składają się na nasze życie. Liczę na to, że rozwiążę za Ciebie kilka problemów i choć raz wywołam uśmiech na Twojej twarzy :)

Jeśli chciałabyś się ze mną skontaktować, znajdziesz mnie pod adresem:
marcelinakedzierska@gmail.com

Instagram - @simplylife_m